top of page

Zručský dvúr, Zruč nad Sázavou | Sobota 20. 8. 2022

Chci si sebou vzít psa, je na to areál festivalu uzpůsobený?

Doporučujeme vám sehnat pro vašeho čtyřnohého mazlíčka hlídání. Hlasitost hudby a davy lidí nebudou vhodné pro pobyt se psi.

Co v případě špatného počasí? Je možnost se někde schovat?

Určitě, v případě deště a špatného počasí jsou v areálu postaveny velké stany, které zajistí pokračování zábavy a sledování kapel až do konce.

Můžu na festivalu fotit a natáčet videa?

Do areálu není dovoleno vstupovat s profesionální video-, audio- a nahrávací- fototechnikou, ale samozřejmě můžete pořizovat snímky/videa telefonem nebo digitálním kompaktním fotoaparátem. Každý, kdo vstoupí do prostoru akce, dává souhlas k natáčení, fotografování a nahrávání zvuku. Organizace používá snímky a nahrávky pro propagační účely.

Je možné areál opustit a zase se vrátit?

Ano, z areálu můžete bez problémů odejít a zase se vrátit.

Co když bude změna v programu?

Změna programu vyhrazena. Při zrušení konkrétní kapely se vstupné ani jiné náklady nevrací. Organizátoři se vždy pokusí najít náhradu stejné úrovně kvality s podobným hudebním stylem.

Je v areálu možnost výběru z bankomatu? 

Ne, uvnitř areálu nejsou k dispozici žádné bankomaty. Nezapomeňte si vybrat hotovost než dorazíte na akci nebo můžete využít místní bankomaty ve městě. Další možností je Penny Market nebo Teta drogerie, které disponují službou Cashback a jsou přímo naproti areálu.

Jaké věci jsou zakázány přinést do areálu festivalu?

Do areálu festivalu je zakázáno vstupovat pod vlivem alkoholu a/nebo drog. Po upozornění vám bude odepřen přístup bez nároku na vrácení vstupného.

 

Do prostoru festivalu je zakázáno vstupovat s následujícími výrobky nebo materiály: měkké drogy, tvrdé drogy, potraviny, (alkoholické) nápoje, sklo, domácí zvířata, předměty s diskriminačními a/nebo provokativními texty a/nebo výrazy, spreje, ohňostroje, střelné zbraně nebo jiné předměty, které by mohly být použity jako zbraň, předměty, které mohou negativně ovlivnit bezpečnost, zdraví nebo pohodu návštěvníků.

FAQ

Informace o festivalu

bottom of page